Teamspeak 3 3.1.10 version (eski versiyon)

32 BİT
64 BİTMerhaba arkadaşlar, Ts3 ‘ ün eski sürümünü sizlerle paylaşmak istedim. Bu sürüm bazı sunuculara girerken gereklidir. Bu sürümle yeni ve eski sürüm ts3 sunucularına girebilirsiniz.
Kurulum: kurmak gayet basit sadece next next mantığı ile kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Önceki sürümleri silmenize de gerek yok sadece açın ve üzerine yükleyin. Bu kadar basit.
(Çoğu ts3 sunucusu bu sürümü zorunlu olarak istemektedirler. Size sürüm sorunundan bahsetmişlerse bu sürümünü kurmanızı istemişlerdir, doğru yerdesiniz. Bilginize…)
Not: Linke Tıkladıktan sonra yeni sekmede gelen google drive üzerinden mavi renkte ki indir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. İyi muhabbetler dileriz.

(Not: 32 bit iki işletim sisteminde de çalışır. 64 bit yüksek performans için 64 bit makinalara yüklenebilir. )

** İndirirken, reklamlar çıkacak devam et diyin ve çıkan bildirime engelle diyin otomatik indirecektir. Linkler temizdir bilgisayarınıza bir şey bulaşmaz test edebilirsiniz. İyi günler

#teamspeak3eskisürüm #eskisürümts3 #ts3indir #ts3eskisürümler #ts33.1.10

Bu arada , yeni nesil seyahat sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bir yerlere gitmeniz gerekirse mutlaka buradan destek alabilirsiniz 🙂 , Gezenkediler.com

NAZOMIK

RAK! BAL!K TAKIM SAHİBİ [2006]

5 thoughts on “Teamspeak 3 3.1.10 version (eski versiyon)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sepetiniz

Cart is empty

%d blogcu bunu beğendi: