DosyalarMakaleler

Steam+ Plus Anti Hile Programı

(GÜNCELLEME: STEAM+ CSDURAGI SUNUCULARINDAN KALDIRILACAKTIR. BAZI SİSTEMSEL HATALAR SEBEBİ İLE STEAM+ ‘ A SON VERİLMİŞTİR.)

Özellikle CSDURAĞI Sunucuları için gayet faydalı ve kullanıcılar içinse bir nebze daha temiz oyuncu profili açısından güzel bir anti hile yazılımıdır. Bilindiği üzere Steam Counter-Strike 1.6 hileler şu sıralar özellikle arttı. Steam hile olarak yazdığınız da zaten paralı olarak piyasa da bir çok hile türevi mevcut… Steam+ anti hile sistemi ise bu hilelerin açılmasını %90 oranda engellemektedir. Anti hile sistemi oyuncu ve sunucu arasında bağlantılı çalıştığı için anti hileyi oyuncuların kurması gerekmektedir. Ayrıca indirdiğiniz dosya içerisinde kurulum ayrıca daha detaylı ve görselli bir şekilde anlatılmıştır. Kurulum çok kolaydır. İyi oyunlar !

( KAYNAK CSDURAGI.COM )
( CS 1.6 IP’MIZ: Cs6.Csduragi.Com )

STEAM + PLUS İNDİRME LİNKİ: TIKLA İNDİR

STEAM+ ANTI HİLE KURULUM; Rar dosyasından çıkan dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atınız. ( Cstrike’a DEĞİL direkt açılan klasöre yani valve’nin içerisine kuruyoruz. )

ANTI HİLE KALDIRMA; Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula… butonuna basın, işlem bittiği zaman anti hile sistemi kaldırılmış olur.

NAZOMIK

RAK! BAL!K TAKIM SAHİBİ [2006]

One thought on “Steam+ Plus Anti Hile Programı

  • emırhan

    cok ıyı bır program ama grafıklerı cop etmese daha ıyı olcak :DD

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepetiniz

Cart is empty