Değerli oyuncularımız;
Son dönemlerde RAK! BAL!K (RB) Oyun Platformumuzun haklarını ihlal edecek türden kullanımların tespiti sonrası alınan karar ile “Türk Patent Marka Kurumu” aracılığı ile devletimizin ve Avrupa’nın nezdinde RAK! BAL!K Takımının tüm hakları 41. grupta ve belirtilen diğer emtiaya giren alanlar da bizzat satın alıp adımıza tanımlatmış bulunmaktayız.

Bizler dışında, izinsiz ve lisanssız bir sunucu veya online ortam da e-spor etkinliği düzenlemeye kalkmak ya da takım kurup insanları davet etmek vb. diğer online eşleşmeli ve online/lan modunda ki tüm oyunlar da sunucu açılması gibi tutumlar tespit edildiği taktir de devletimizin sağlamış olduğu marka hakları neticesinde işlemler yapılmaktadır. Bu bilgileri siz değerli oyuncularımıza arz etmekteyiz. Saygılarımızla… ( Belge kontrolü sağlamak istiyorsanız TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU sitesinden “RAK! BAL!K ” yazdıktan sonra 41’inci sınıfı kontrol edebilirsiniz 28’inci hatalıdır 41’den işlem görmektedir. Bizzat kontrol edebilir ve tescil durumunu inceleyebilirsiniz. ) #Marka Tescil

– © RAK! BAL!K Oyun Platformu @nazomik

41. Sınıf: Eğitim ve öğretim hizmetleri. Sempozyum, konferans, kongre ve seminer düzenleme, idare hizmetleri. Spor, kültür ve eğlence hizmetleri (sinema, spor karşılaşmaları, tiyatro, müze, konser gibi kültür ve eğlence etkinlikleri için bilet sağlama hizmetleri dahil). Oyun platformu sağlama hizmetleri, e-spor hizmetleri. Dergi, kitap, gazete v.b. gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi, okuyucuya ulaştırılmasına ilişkin hizmetler (global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil). Film, televizyon ve radyo programları yapım hizmetleri. Haber muhabirliği hizmetleri, foto-muhabirliği hizmetleri. Fotoğrafçılık hizmetleri. Tercüme hizmetleri.

#rakı balık isim hakkı #isim hakkı #marka tescil #türk patent ve marka kurumu

Sepetiniz

Cart is empty